Každý jsme Jiný, proto jsme pro vás připravili širokou nabídku činností. S námi si léto užije každý!“

Nabídka letních táborů


Letní tábory jsou určené všem zájemcům, nejen našim členům, od 4 do 18 let.

Denní program je připraven v režimu 8:00 – 17:00 nebo 8:00 – 21:00 hod. (Letos spíme doma.)

 

Vyberte si: 1 pracovní týden, 2 pracovní týdny, pouze víkend, nebo celých 12 dní najednou.

Zaměření můžete pro jednotlivé týdny měnit.

POZOR – V případě přihlášení 2 pracovních týdnů máte víkendový program zdarma. Do poznámky prosím uveďte „akce 1+1“.

 

Nabídka zaměření a cena:

Sportovně-gymnastické = 3×1,5 hod. denně se špičkovými trenéry sportovní gymnastiky, účastníky letošních evropských her! Pro začátečníky připravené sportovní a gymnastické hry, pro pokročilé technika na závodním nářadí, skoky na trampolínce, akrobacie. Všichni dostanou do těla a užijí si spoustu legrace. Na závěr týdne netradiční olympijské hry. Cena za režim 8-17 činí 2.300 Kč. Cena s večerním programem činí 2.900 Kč.

 

Výtvarně-kreativní = Každý den se zaměříme na jednu výtvarnou techniku. Od kresby tužkou po využití celého barevného spektra. Vyzkoušíme si práci ateliérovou, i v přírodě. Naučíme se pracovat u stolu, i u stojanu. A hlavně, pustíme ven své pocity, zaktivujeme představivost a dobře se pobavíme. Na závěr týdne malba na plátno, které si každý odnese domů. Cena za režim 8-17 činí 2.200 Kč. Cena s večerním programem činí 2.800 Kč.

 

Hudebně-dramatické = Během společného týdne si vyzkoušíme hru na různé hudební nástroje (klávesy, kytara, basová kytara, flétna, bicí), připravíme malý muzikálový příběh (scénář, choreografii, hudbu, kostýmy), protáhneme hlasivky a užijeme spoustu zábavy. Na závěr týdne představíme vlastní muzikál všem rodičům, prarodičům, kamarádům… Cena za režim 8-17 činí 2.200 Kč. Cena s večerním programem činí 2.800 Kč.

 

Fotograficko-turistické = Denně podnikneme výpravu do okolí Čelákovic s cílem prozkoumat nejen okolní stezky, ale také najít krásná zákoutí a nápady pro zajímavé fotografie. Vyzkoušíme si práci s digitální fotografií, včetně její úpravy a přizpůsobení pro další využití. Doporučujeme nosit vlastní digitální fotoaparát nebo telefon. Na závěr týdne připravíme koláž Čelákovická zákoutí. Cena za režim 8-17 činí 2.000 Kč. Cena s večerním programem činí 2.600 Kč.

Budoucí táborníci = Určeno výhradně pro děti ve věku 4-6 let. Budeme si hrát, zpívat, malovat, vyrábět i sportovat. Cena za režim 8-17 činí 2.000 Kč.

Cena zahrnuje: celotýdenní táborovou hru, pronájem sportovišť a učeben, odměny odborným lektorům, obědy, odpolední svačinu, pitný režim. V prodlouženém režimu večerní program, večeři, noční bojovku.

 

Společný víkend 18.-19.7.2020 = Můžeme plánovat, vymýšlet, připravovat – ale co vymyslí počasí? A právě proto Vám slibujeme, že se rozhodně nebudete nudit. Mokrá varianta bude plná her, hudby a zábavy. Ale i se něco dozvíme při návštěvě muzea, zážitkové výstavy a vyrobíme si něco na památku. Suchá varianta nás vyvede z Čelákovic. Daleko od lidí, do přírody, kde i přenocujeme. Hry, hudba vlastní produkce a zábava nás také čeká. Ale hlavně, poznáme i noční oblohu a prověříme existenci bludiček a strašidel… Cena za samostatný víkend činí 500 Kč. Zahrnuje 2x teplý oběd, svačiny, cestovné a snídani, večeři v případě suché varianty nebo cestovné a vstupné v případě mokré varianty.

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

ZUZANA PROKOPOVIČOVÁ
WWW.FACEBOOK.COM/AKTRA.CZ
AKTRA@AKTRA.CZ
+420 603 105 980