Jarní síla každému!

Vážení přátelé,

Jak mnozí víte, měli jsme v plánu různorodé akce. Vernisáž, Velikonoční tvoření pro děti, Jarní setkání pro dospělé a jiné. Bohužel v současné situaci se nemůžeme potkávat ani při pravidelných výtvarných aktivitách na našich kroužkách, ani s ostatními občany města při akcích pro veřejnost.

Dokonce jsem v diskuzích četla příspěvek: „Letos Velikonoce nebudou.“ To né! Proběhlo mi hned hlavou. Velikonoce, oslava jara, všechna ta radost, osvěžení a energie – o to přeci nemůžeme přijít. Naopak, tu teď všichni nejvíce potřebujeme. A tak Vás prosím – spojme síly, najděme si chvilku a dopřejme Jarní sílu každému.

Jak na to?

Vytvořte doma z běžných materiálů, které máte k dispozici (barevný papír, noviny, časopisy, karton) jakékoliv jarní přání nebo ozdobu, která se snadno předá v běžné poštovní obálce. Maximální formát prosím A5. Svůj výrobek vyfoťte a uložte do našeho alba „Jarní síla každému!“ zde. (návod na vložení fotografií naleznete zde)

A hlavně – předejte svůj výrobek do sběrného boxu umístěného na adrese: TurboPizza Čelákovice, Sedláčkova 108/4

(pokud si objednáte jídlo domů, můžete svůj výrobek předat dovozci a on jej uloží do sběrného boxu za Vás)

Všechna přáníčka a výrobky, obzvláště tvořené dětmi, potěší další občany, zejména seniory, kteří v současné době nemohou přijímat návštěvy, a nejvíce na ně doléhá v tuto nelehkou dobu samota.

Elektronický pozdrav poputuje do domu seniorů Anni Azzuri v Itálii, provincii Bergamo. (https://residenzeanniazzurri.gc.paginegialle.it/~/BG/)

První várka papírová bude směřována Pečovatelské službě Čelákovice (http://www.pscelakovice.cz/), kteří se dle sdělení paní ředitelky Mgr. Václavy Snítilé už velice těší. Společně věříme, že přineseme jarní sílu a spoustu radosti tam, kde je jí nejvíce potřeba!

A pokud se nám podaří vyrobit milých dárečků více, určitě můžete navrhnout další příjemce. V tomto případě prosím pište na náš FB nebo email aktra@aktra.cz.

Předem děkujeme za šíření Jarní síly každému!

Pár obrázků pro inspiraci :