24.06.2021

Rozloučení před prázdninami

Dovolujeme si Vás pozvat 29.6.2021 od 16 hodin do loděnice, V Nedaninách, k zakončení letošního školního roku.
Svou účastí podpoříte akci Evropská míle. Více informací naleznete na www.sokolcelakovice.cz
Dále můžete podpořit naše závodníky v mini-všestrannosti, nebo si jen užít s Vašimi dětmi připravený sportovně-zábavný program.
Od cca 19 hodiny posedíme u ohně (dobroty k němu budou připravené).
Tábory

11.03.2021

Rezervace táborů pro 2021 zahájena

Už se zase blíží léto a s ním i naše pestrá nabídka táborů. U nás si vybere každý! Letos klasicky přinášíme zaměření sportovní, divadelní i výtvarná. Nově jsme pro Vás připravili latinsko-americké tance, skateboarding a jazykový týden s rodilým mluvčím. Neváhejte a prozkoumejte naši nabídku ZDE

12.5.2021

Od 17.5. startují i výtvarné kroužky

Malé skupinky, individuální přístup, originální poutavé náměty. Rezervujte si prosím lekce ZDE.
 
Colorful Cute Children Homeschooling Tips Checklist Instagram Post (1)
Colorful Cute Children Homeschooling Tips Checklist Instagram Post

30.4.2021

Přecházíme z online VEN!

S účinností od 3.5.2021 budou sportovní lekce venku – gymnastické lekce, tanec a jóga ve dvoře Springcentra, atletika na Městském stadionu. K dispozici bude potřebné náčiní i nářadí, nouzově WC, ale šatny bohužel nemůžeme využívat. Roušky potřebovat nebudeme, ale účast je možná pouze po předložení aktuálního Čestného prohlášení, ke stažení zde. Prosím rezervujte si své lekce zde.
Na všechny se už moc těšíme!
 
Těšíme se i na naše hudebníky, divadelníky a výtvarníky, ale tyto kroužky jsou zatím stále zakázané. Jakmile to půjde, najdeme způsob k jejich obnovení.
Přehled aktivit dle jednotlivých stupňů PES (4)

03.01.2021

Aktivity dle stupňů PES

Rozvrh jednotlivých aktivit dle časů a stupně PES naleznete ZDE. Lekce začínají od 11.1.2021.Neváhej a připoj se k nám!

Pro rezervaci lekcí využijte prosím náš rezervační systém.

Účast na online live lekcích, je možná pouze po rezervaci v našem rezervačním systému. Rozšíření online aktivit o živé přenosy Vám nabízíme diky podpoře od společnosti A-tech service s.r.o. Velice jim děkujeme za pomoc. Rezervaci live lekcí je nutné vytvořit minimálně 1 den předem.

Veřejné online lekce můžete sledovat kdykoliv ve Vámi zvoleném čase na našem IG, FB nebo zde. (na zde dáme odkaz na záložku online lekcí PES 5). Pro takové lekce není nutná rezervace, jsou dostupné všem, ale budeme rádi, pokud si je přesto objednáte a přispějete tak na jejich tvorbu.

 

Přechod do nižšího stupně PES vychází z aktuálního nařízení vlády s platností vždy od nejbližšího pondělí. Proto budeme jednotlivé lekce vypisovat do rezervačního systému vždy jen na dobu oznámeného stupně. Změny najdete vždy zde v aktualitách nebo na FB či IG.

23.11.2020

Mikulášská cesta

Na pátek 4.12.2020 pro Vás chystá tým TJ Sokol Čelákovice ve spolupráci s týmem AKTRA.cz další stezku. Tentokrát to bude tradičně-netradiční Mikuláš.
Pojďte s námi projít další kousek Čelákovic, vyluštěte pár hádanek, vyřešte pár rébusů a dopřejte dětem Mikuláše, čerta a Anděla i v této složité době.
Účast na stezce je možná opět pouze po registraci v systému SAAS !!!
Doprovodný program – prodej vánočních ozdob, přáníček a dobrot od našich dětí, výroba drobných vánočních předmětů a horké nápoje budou připraveny za zpřísněných hygienických pravidel pro všechny zájemce ve dvoře u Pizzerie La Grotta.
 
Těšíme se na Vás!!!
Tým TJ Sokol Čelákovice s týmem AKTRA.cz
Blue Yellow Cat Playful Christmas Card (2)

10.11.2020

Krásný podzimní den,

na pátek jsme pro Vás připravili ojedinělou akci Lampionová stezka, kde vás rádi uvítáme. Nebojte se zúčastnit, ale nezapomínejte, že účast je možná pouze po předchozí rezervaci v systému SAAS. Rezervace je potřebná nejen z důvodu nutnosti dodržování všech hygienických opatření v souvislosti s mimořádným stavem, ale zejména proto, abyste si akci užili nejen pěkně, ale i bezpečně.

Náš tým organizuje akci absolutně bezkontaktně. Z tohoto důvodu jsme pro ni získali i souhlas Krajské hygienické stanice. Organizátoři budou pouze vzdálení pozorovatelé, kteří zakročí jen v nutném případě. Akce tedy není určena samotným dětem, ale zejména mladším dětem v doprovodu dospělé osoby.

Doufáme, že se vám naše netradiční lampionová akce bude líbit!

Tým AKTRA.cz a TJ Sokol Čelákovic

LampionovaStezka2020

09.11.2020

Scházet se nesmíme, ale ani tak se s námi nebudete nudit! Každý den kroužky online.

Vzhledem k současné situaci, kdy není jisté, jak se budou podmínky pro volnočasové aktivity uvolňovat, jsme se rozhodli připravovat pro vás pravidelný program, který bude přístupný na Instagramu, Facebooku i na webu. Všechny aktivity budou uložené a můžete si je pustit kdykoliv!

Třítýdenní program:

Pondělní Tabata s Pavlem
Úterní Jóga rozcvička s Terezkou
Středeční Střípky z hudební nauky se Zuzkou
Čtvrteční Cvičení na židli s Adélkou
Páteční Tvoření s Aničkou

Sobotní Tipy na hry v přírodě

Doufáme, že se vám i náhradní program bude líbit!

0002

18.10.2020

Scházet se nesmíme, ale ani tak se s námi nebudete nudit! Každý den kroužky online.

Vzhledem k současné situaci, kdy není jisté, jak se budou podmínky pro volnočasové aktivity uvolňovat, jsme se rozhodli připravovat pro vás pravidelný program, který bude přístupný na Instagramu, Facebooku i na webu. Všechny aktivity budou uložené a můžete si je pustit kdykoliv!

Týdenní program:
-pondělí: posilování s Áďou
-úterý: jóga s Terezkou
-středa: hudebka se Zuzkou
-čtvrtek: protažení s Honzou
-pátek: tvoření s Aničkou + tip na jednodenní výlet

Doufáme, že se vám i náhradní program bude líbit!

0002

1.10.2020

Aktuální COVID informace

V souvislosti s nouzovým stavem a nařízeními informujeme všechny účastníky našich kroužků, že by se jich neměla žádná omezení v následujících dnech dotknout. Naše kroužky standardně probíhají v malých skupinkách a jsou dodržována hygienická nařízení. Skupiny gymnastiky se setkají pouze ve dvoře Springcentra, kde budou rozděleny do jednotlivých tělocvičen, kam se dále přesunou v požadovaném počtu.

 
Návrh bez názvu

16.9.2020

Informace – gymnastika

Vážení rodiče a děti,

Děkujeme za Váš zájem o gymnastiku a účast v pravidelném cvičení ve čtvrtek od 17:30 do 19:00 hod.

Dle plánů by se měly lekce konat ve velké hale BIOS u ZŠ Kostelní (Kamenka) v Čelákovicích. V této byly minulý týden dokončeny stavební práce a proběhl kontrolní den. V současné chvíli se ale ještě čeká na kolaudační protokol, bez něhož v hale není možné zahájit provoz. Vedení školy původně oznámilo termín zahájení již na toto pondělí, ale ve čtvrtek jsme se dozvěděli, že se předpokládá spíš druhá polovina října.

Na tuto lekci je zapsáno větší množství dětí, vzhledem ke kapacitě nové haly, a tak Vás prosím o první setkání mimořádně venku, na streetworkovém hříšti v Hájku (u stadionu Union v Jiřině), http://www.sportcelakovice.cz/…/hriste-a…/59-workout-v-hajku.

Na všechny se těšíme ve čtvrtek V Hájku v 17:30 hod.

5-5

13.9.2020

Prohlášení o zdravotní způsobilosti

Od zítřka 14.9. nám začínají první lekce, ale nemoc COVID-19 je stále s námi. Z tohoto důvodu, v zájmu bezpečnosti zdraví vás, vašich dětí a lektorů, prosíme všechny, kteří se účastní jakékoli námi organizované lekce, o stažení a vyplnění prohlášení. Prohlášení prosím přineste na první lekci.

Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti ke stažení

Upozorňujeme, že bez podepsaného prohlášení se není možné zúčastnit jakékoli lekce.

Děkujeme za pochopení,

Tým AKTRA.cz

Návrh bez názvu

11.9.2020

Kroužek výtvarného tvoření

Pojďte k nám na kroužek výtvarného umění! Připravili jsme pro Vás malou ukázku děl, které děti vytvořili na našich lekcích. Jak říká sám Jiří Mucha: „Umění vyvolává přání uskutečnit sen. Dává důvěru, že ten sen uskutečnitelný je“. Lekce výtvarného tvoření zahrnují jak techniky kresby a malby, tak nejrůznější tvořivé činnosti jako je práce s papírem, práce s přírodními materiály, či experimentální a kombinované výtvarné techniky. Individuální přístup lektorky zaručuje osobitý rozvoj tvůrčí i technický, rozvoj záliby či talentu a možnost vlastního projevu a vyjádření. Důraz klademe i na estetické cítění a kolektivní práci.
Více informací spolu s možností rezervování lekce naleznete ZDE

31.8.2020

Nabídka kroužků 2020/2021

Od dnešního rána můžete provádět rezervace na kroužky přes náš rezervační systém

Kapacity jsou omezené. V případě zaplnění kapacity, je možné zařadit se na čekací listinu.

Nabídku kroužků naleznete na adrese zde: www.aktra.cz/volnocasove-aktivity/

Kroužky začínáme již 14.9. a na všechny se moc těšíme.

Tým AKTRA.cz

 

30.8.2020

Gymnastické soustředění starších dívek Písek 2020

Poslední srpnový týden proběhlo gymnastické soustředění starších dívek v Písku, kterého se zúčastnilo 15 holek.  Týden to byl náročný, plný tréninků a posilování. Nešlo ale jen o tréninky… Užily jsme si také spoustu zábavy i negymnastických zážitků. Např. jsme vystoupaly na věž a prohlédly si Písek z výšky, málem jsme zmrzly na venkovní plovárně, podnikly výlet na chatu, kde jsme si daly skvělý guláš,  poznaly nové písně a zazpívaly si za doprovodu kytar a flétny, a na závěr se málem zamotaly do lan v Lezetopu. Cestou domů jsme tak měly plnou hlavu vzpomínek, tělo znavené od tréninků, ale naplněny pozitivní energií. Stejně jako během týdne jsme se i vrátily s úsměvem na tváři!

 Fotografie ze soustředění naleznete ZDE

21.8.2020

Rozvrh AKTRA + SOKOL Čelákovice 2020-2021

Na základě množících se dotazů, jsme se rozhodli zveřejnit předběžný rozvrh na školní rok 2020/2021. Závazné odsouhlasení veškerých prostor budeme mít v příštím týdnu, ale nepředpokládáme žádné významné změny. Rozvrh k nahlédnutí ZDE

Je to již 5 let, co jsme zahájili cvičení gymnastiky v Čelákovicích. Z původní 1 hodiny týdně pro 6 dětí máme dnes 3 závodní družstva a pravidelně vozíme nejcennější medaile i z krajských přeborů. Abychom se mohli závodů účastnit, startovali jsme pod křídly TJ Sokol Lázně Toušeň. Nejen děti, ale i rodiče mrzelo, že nemůžeme reprezentovat Čelákovice.
V červnu 2020 se nám podařilo dojednat možnost umístění sídla, ve Spartaku Čelákovice to bohužel nešlo, a založit TJ Sokol Čelákovice. V souvislosti s tímto dochází ke změně organizace tréninků.
AKTRA.cz bude pro vás dále připravovat kroužky gymnastika pro radost. I při docházce 1x týdně si každý může vyzkoušet cvičení na gymnastickém nářadí a naučit se základům sportovní a taneční gymnastiky.
Kdo bude mít zájem věnovat se sportovní všestrannosti (gymnastika, atletika, plavání a šplh) nebo TEAMGYMu (skupinová gymnastika zahrnující skoky na trampolínce, akrobatické řady a pohybovou skladbu) a bude ochoten trénovat 2x týdně a obětovat cca 5 víkendů za rok závodům a přehlídkám, stane se členem a bude moci reprezentovat TJ SOKOL Čelákovice. Vzhledem k závodním ambicím a omezené kapacitě je podmíněna účast absolvováním základů v kroužku gymnastika pro radost, a/nebo složení přijímacích pohybových testů.
 
Hra na hudební nástroje je vyučována individuálně v lekcích 30 nebo 45 min.
 
Přihlášky do kroužků budou přes rezervační systém spuštěny 31.8.2020 v 8:00

8.8.2020

Příměstský tábor 20.-24.7.2020

Podívejte se na momenty z 2. turnusu příměstských táborů AKTRA.cz. Všichni jsme si to moc užili. A už se na vás těšíme v září, na některém z našich kroužků. užili. Na fotky z příměstského tábora se podívejte ZDE

4.8.2020

Společný víkend 18.-19.7.2020

Minulý měsíc jsme s dětmi vyrazili na víkend do Jižních Čech. Všichni ušli pořádnou dávku kilometrů, zazpívali si u ohně a celý výlet si pořádně užili. Na fotky z víkendu se podívejte ZDE

19.7.2020

Příměstský tábor 13.-17.7.2020

Tento týden proběhl první příměstský tábor v termínu 13.-17.7. 2020. Všichni jsme si to moc užili, něco nového se naučili a našli si i nové kamarády. Podívejte se na fotky z tohoto tábora ZDE

29.6.2020

Konec školního roku

Další školní rok skončil a s ním i pátý ročník pravidelných kroužků. V březnu jsme pro Vás připravili nový rezervační systém na kroužky, poté také pro přihlašování na tábory. Budeme moc rádi za zpětnou vazbu jak k jednotlivým kroužkům, tak k samotnému rezervačnímu systému. Naše práce je především pro radost dětí a Vaše nápady a názory nám pomohou naši práci zlepšovat. Zašlete nám prosím komentář s hodnocením či připomínkami na email akce@aktra.cz. Děkujeme za zpětnou vazbu. Tým Aktra.cz

29.6.2020

Konec školního roku

Další školní rok skončil a s ním i pátý ročník pravidelných kroužků. V březnu jsme pro Vás připravili nový rezervační systém na kroužky, poté také pro přihlašování na tábory. Budeme moc rádi za zpětnou vazbu jak k jednotlivým kroužkům, tak k samotnému rezervačnímu systému. Naše práce je především pro radost dětí a Vaše nápady a názory nám pomohou naši práci zlepšovat. Zašlete nám prosím komentář s hodnocením či připomínkami na email akce@aktra.cz. Děkujeme za zpětnou vazbu. Tým Aktra.cz

11.5.2020

Startujeme!

Opět si s námi můžete zacvičit, zamuzicírovat či něco namalovat. Nově ale přinášíme systém online rezervace. Doufáme, ze v něm uvidíte, jako my, zlepšení a zjednodušení administrativy. Každopádně minimálně do konce roku se bez něj neobejdeme. Pojďte ho tedy prozkoumat a přihlásit se na vypsané lekce, či celé kurzy. Připomínky a zlepšováky nám kdyžtak pošlete na info@aktra.cz

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

ZUZANA PROKOPOVIČOVÁ
WWW.FACEBOOK.COM/AKTRA.CZ
AKTRA@AKTRA.CZ
+420 603 105 980