Domů

Textové pole: Cvičení Tai chi od 16 do 99 let v pondělí 19:30—21:00 hod
„Při pravidelném cvičení tai chi cílíme na uvolnění napětí v těle, posílení svalstva a protažení celého těla. Kurzy vede Ing. Josef Čulák, vedoucí školy Tai chi Praha, která je spojena s linií Mistra Yang Sauchunga.“
Tai Chi Chuan (Tchaj ťi Quan) čti tchaj ťi čchuan je starodávný styl bojového umění pocházející z Číny. Kromě svých bojových aspektů je Tchaj ťi známo svými unikátními zdravotními účinky, mající své kořeny v tradiční čínské medicíně. Pomalé a jemné pohyby, které se v Tchaj ťi provádějí, vedou k uvolnění jak svalstva, tak i psychického napětí. Cvičení Tchaj ťi je vhodné pro všechny věkové kategorie a každému má co dát. Od pevného zdraví až po umění sebeobrany, filozofii nebo životní cestu. Při výuce Tchaj ťi dodržujeme přesně systém, který je nám předáván, bez jakékoliv změny a úpravy. Výuka je založena na přímém ústním předávání mezi učitelem a žákem. Informace o Tai chi rodiny Yang nenajdete v knihách ani na videokazetách, protože cílem není komerční rozšíření a rozmělnění, ale přesná a kompletní výuka.
Garant a lektor: Ing. Jozef Čulák
Cena:	1.pol. = 2.700 Kč	2. pol.  = 2.400 Kč
	(Po dohodě možno hradit 650 Kč měsíčně.)

Přihlášky, organizace pololetí

 

Þ Kapacita lekcí je 12 cvičících.

 

Þ V roce 2018 / 2019 výuka probíhat nebude.

 

Þ Během roku jste zváni na semináře, víkendové pobyty či zájezdy k moři se cvičením ve spolupráci s Tai chi Praha. Rozpis a pozvánky na akce najdete průběžné na těchto stránkách a na facebooku.