Obecné informace

Þ Prostor je vždy rezervován pouze pro konkrétního oslavence a jeho přátele.

Þ Maximální kapacita je 15 dětí a 10 dospělých.

Þ Samozřejmostí je kompletní servis: příprava pozvánek, narozeninová výzdoba dle vybraného tématu, zajištění zábavného programu pro děti, občerstvení, slavnostní dort, závěrečný úklid.

Þ Základní doba programu je 2 hodiny, prodloužení možné po dohodě za příplatek.

Tematický program pro děti od 3 do 6 let

 

Þ Hrajeme si s Krtečkem

 

Þ Hry s Medvídkem PÚ a jeho kamarády

 

Textové pole: Tematický program pro chlapce od 6 do 12 let

Dobrodružství s bojovníky Star Wars 

Sportovní narozeniny s Tarzanem

Váš nápad...

Tematický program pro dívky od 6 do 12 let

 

Þ Oslava v ledovém království

 

Þ Párty pro princezny (Disney princezny)

 

Þ Váš nápad...

Objednávky, cenová nabídka, rezervace

Objednávky přijímáme na email aktra@aktra.cz nebo telefonu +420 603 105 980. Rezervace termínu a programu je platná po složení zálohy ve výši 1.500,- Kč na účet Spolku.

 

Konkrétní cenovou nabídku pošleme na základě upřesnění Vaší poptávky. Základní cena kompletního servisu se pohybuje v rozmezí 2.000—3.000 CZK. Výši ceny ovlivňuje počet dětských účastníků, výběr občerstvení, doplňkový servis. Návrh doplňkových služeb, jídelní lístek, apod. zašleme obratem do Vašeho emailu.

 

Občerstvení i zábavný program můžeme připravit jak ve vnitřních prostorách, tak venku v uzavřeném travnatém prostoru, na adrese Masarykova 16, Čelákovice, dle Vašeho přání a aktuálního počasí.

 

Členové Spolku mají nárok na slevu 5% z ceny tematického programu.

Domů

Nezapomenutelná dětská oslava narozenin

Oslava narozenin je pro každé dítě jedinečným a mimořádným zážitkem a jen máloco se vyrovná spokojenému úsměvu na dětské tváři. Pro rodiče není vždy jednoduché takovouto narozeninovou oslavu připravit a postarat se o zábavu a bohatý doprovodný program. Jak víme, děti se nedají uspokojit pouhým narozeninovým dortem a občerstvením, ale především zábavným programem, který se postará o nezapomenutelný zážitek a krásné vzpomínky. Ne každý rodič má čas na přípravu takovéto oslavy a proto jsme tu my, abychom Vám pomohli zařídit tento nevšední zážitek pro Vašeho oslavence a jeho hosty. Na oslavu, kterou pro Vás připravíme, budou ještě všichni dlouho s nadšením vzpomínat.

Z naší bohaté nabídky si vybere opravdu každý. Nabízíme oslavy na míru pro malé děti, holčičky a kluky. Postaráme se o zábavu plnou aktivit, které budou zaměřeny na několik aktuálních témat, z nichž si můžete vybrat to pravé pro vašeho oslavence. Témata aktivit zahrnují celou řadu nápadů, jimiž jsou zvířátka, superhrdinové, postavičky populárních pohádek a aktivity jako je tancování, malování, zábavné hry, soutěžení, sportovní vyžití, opičí dráhy a mnoho dalších.